Dantel Örerek Para Kazanma

 

Günümüzde pek kullanılmadığını düşünsek , demode olarak nitelendirsek bile dantellerin hala büyük bir popülerlik içerisinde olduğunu ve bu ürünlerin hastaları bulunduğunu belirtmekte fayda vardır. Eskiden bir hobi olarak yapılan dantel örgüleri artık günümüzde yeni iş fikirleri arasındaki yerini aldı.

Her ne kadar gelişmekte olan ev sektöründe dantellerin yerini değişik figürlerin , süs ürünlerinin aldığını kabul etmeliyiz. Ancak bunu kabul ederken hala ve hala dantellerin kullanıldığını ve evden para kazanma sektöründe yerini koruduğunuda bilmeliyiz. Fikirler.net ailesi olarak bugün sizler için dantel yaparak/örerek para kazanmanın yollarını ve özelliklerini araştırdık ve yazıyoruz. Ek kazanç için harika bir yol olan bu yol aynı zamanda masa örtüleri , havlular , nevresim takımları gibi işlemeleri yaparak harika bir system eşliğinde ilerlemekte ve çok güzel paralar getirerek sizlere kazandırmaktadır. En basit şekilde düşünmek istersek bile kenarlarını oyalayarak satabileceğiniz bir başörtüsünün fiyatı 10 lira ve üzerinden başlamaktadır. Güzel bir şekilde işlediğiniz bir havluyu ise 25 lira ve üzerinden satışa sunabilirsiniz. Tabi ki bunlar en düşük ve makul fiyatlar. İşlemelerinizin kalitesi , güzelliği ve pazarınızda bulunan müşterilerinize göre bu fiyatlar dahada artarak farklılık gösterecektir. Yani bu ürünleri işlerken kullandığınız malzemelere harcadığınız paralar , ürünü bitirdiğiniz süre vb. Faktörler burada fazla etkili olacak ve maliyetinize oranla kazanacağınız net kar ortaya çıkacaktır.

Kısacası kullandığınız ipliklerin maliyeti , ortaya çıkardığınız el işçiliği ve emek sonucunda elde ettiğinizi ürün ve el işleri aynı fiyattan zarar etmemek amacıyla tedarikçiye yani size fiyat belirle hakkı tanımaktadır.

Kısa süre içerisinde Pazar payını ve müşteri kitlenizi genişleterek el becerilerinizin emeğini bu şekildede alabilirsiniz ve bu sayede internetten para kazanmaya , evde oturarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir