Fatih Tekke

Karadeniz temsilcisinin efsane forveti Fatih Tekke, 19 yaşında olan Koray Kılınç ile görüşmesinde, “Bir golcü amaciyla mühim önemli yeteneklerin var ve güçlüsün. Gol atmak amaciyla olman koşul olan yeri biliyorsun. Çok çalışmalı ve süre bulduğun her vakit en iyi olanini sahada göstermelisin. Trabzonspor hatri sayilir büyüklükte tek camia ve o takımda takim formasi giymek amaciyla çok çalışmalısın” diye nasihat verdi.

“GELECEĞİN PARLAK”

Bordo mavili takımın altyapısından yetişen oyuncuların nihayet vakitlerde hatri sayilir büyüklükte ara katettiğini de Koray’a anımsadan Tekke, şunları söyledi:

“Trabzonspor altyapısına çok önem veren ve iyi oyuncular çıkaran tek takım. Takıma geçen sezon katılmana karşın A takıma civarindan yükseldin; bu, senin ne civarindan becerili olduğunun göstergesi. Sen de o toy yıldızlardan biri olabilirsin. Geleceğin parlak. Sabırlı olmalısın. Fiziğin çok iyi, bunun en iyi şekilde kullanmalısın. özellikle yabancı dilini de geliştirmelisin. Bunları yapacak yeteneğin var; tek şart, devamlı gelişime açık olman.”

Öte yandan, Trabzonspor U19 Takımı ile bu sezon 6 maça çıkan ve dört gol atan Koray Kılınç, Süper Lig’de de bordo mavili ekibin üç maçında toplamda 45 dakika görev aldı. Koray Ayrı olarak ülkemiz U20 ulusal Takımı forması da giyiyor.

İbrahim ALİOĞLU / İSTANBUL, (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir