Emmy ödülünü alan Haluk Bilginer: Kendimden çok Türkiye için mutluyum

Bu sene 47’ncisi düzen eden beynelmilel Emmy Ödülleri, New York’ta düzen eden törenle sahiplerini buldu. Sanatçı Haluk Bilginer, 47. beynelmilel Emmy Ödülleri’nde “En İyi bay Oyuncu” ödülüne layık görüldü. Yaşadığı mutluluğu medya mensuplarıyla paylaşan Bilginer, açıklamasıyla herkesi duygulandırdı.

“YAPTIĞIM İÇİN TAKDİR EDİLMESİ ÇOK mutluluk dolu EDİCİ”

Ödülünü aldıktan ardindan İzah yapan ehil oyuncu, yaşadığı mutluluğu şu sözlerle paylaştı: “Çok iyi hissediyorum. Kendimden çok Türkiye‘ye bu mükafat gittiği amaciyla çok mutluyum. Çok severek, beğenerek yaptığımız tek işin başkaları tarafından da beynelmilel tek platformda onay edilmesi ve ödülle taçlandırılması çok mutluluk dolu edici tek şey. Çok mutluyum.”

Bilginer, Şahsiyet’teki performansıyla “En İyi bay Oyuncu” dalında Christopher Eccleston, Raphael Logam ve Jannis Niewöhner benzeri isimlerle yarıştı.

ULUSLARARASI EMMY ÖDÜLLERİ NEDİR?

beynelmilel tv zanaat ve Bilimleri Akademisi’nin AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ dışında yayınlanan tv yapımlarının en iyilerinin seçtiği mükafat törenidir. beynelmilel Emmy Ödülleri’nde adaylar bu sene Arjantin, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, Hindistan, İsrail, Hollanda, Portekiz, Katar, Singapur, cenup Afrika, cenup Kore, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD’den seçildi.

Haber Videosu: ehil sanatçı Haluk Bilginer, kazandığı Emmy Ödülü sonrası sözleriyle duygulandırdı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir