Laboratuvar ve Test Hizmetleri

 

EUROLAB, iç ve dış ticareti desteklemek ve üretici firmaların rekabet avantajları elde etmelerini ve uluslararası piyasalarda kendilerini kanıtlamalarını sağlamak amacı ile endüstriyel alanda, çok sayıda ölçüm, test, analiz, değerlendirme, raporlama ve belgelendirme hizmetleri vermektedir.

EUROLAB, gerek işletmelerden ve gerekse resmi kuruluşlardan gelen çok çeşitli talepleri, hem ülke çıkarları hem de işletmelerin gereksinimleri doğrultusunda karşılamaya devam etmektedir.

Kuruluşumuz EUROLAB, hem endüstri hem de resmi kuruluşlar tarafından kullanılan bir laboratuvar ağıdır. Bu laboratuvalarda, gıda ve zirai ürünlerden kimyasal, mikrobiyolojik ve biyo-moleküler analizlere, tekstil ürünleri testlerinden otomotiv ürünler test ve onay işlemlerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir. EUROLAB, bu geniş yelpazede işletmelerin pazar bulmalarını ve rekabet edebilmelerini kolaylaştırmak amacı ile, laboratuvar test ve onay hizmetleri vermektedir.

EUROLAB, test, inceleme, araştırma ve değerlendirme çalışmalarında bağımsız ve tarafsız üçüncü taraf olarak hareket etmekte ve sorumluluk duygusu ile hareket ederek ne taraflardan birine ne de kendisine bir çıkar sağlamamaktadır. Aynı zamanda yerli ve yabancı standart kuruluşları tarafından belirlenen uluslararası standartlara ve yasal düzenlemelere bağlı kalmaktadır.

Test hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için burayı https://www.laboratuvar.org/test-hizmetleri ziyaret edebilirsiniz.

Tüm endüstriyel alanlardan müşteriler, EUROLAB kadrolarında yetişmiş, eğitimli ve deneyimli çalışanlar bulunduğuna ve yeni test yöntemlerinin uygulandığına ve laboratuvar parkında en son teknolojik cihaz ve ekipmanın bulunduğuna güven duymaktadır. EUROLAB bir çatı altında en güvenilir test hizmetlerini vermekte, değerlendirmeler yapmakta ve sahip olduğu akreditasyonlar ile dünyanın her yerinde kabul gören rapor ve belgeler düzenlemektedir.

Endüstriyel test hizmetleri : https://www.laboratuvar.org/endustriyel-test-hizmetleri

Kuruluşumuz EUROLAB, güçlü TÜRCERT şemsiyesi altında işletmelerin tedarik zinciri gereksinimlerini karşılamak ve problemlerini çözmek çözmek için gerekli testleri gerçekleştirmekte, test sonuçlarını ve rapor ve belgeleri zamanında ve doğru olarak düzenlemekte ve karmaşık durumları ve problemleri ele almak için işletmelere teknik destek vermektedir.

EUROLAB, raporlama ve belgelendirme faaliyetlerini, United Accreditation Foundation (UAF) kuruluşundan sağladığı akreditasyona dayanarak sürdürmektedir. United Accreditation Foundation (UAF), aynı zamanda Uluslararası Akreditasyon Forumu (IAF) ve Pasifik Akreditasyon İşbirliği (PAC) üyesidir. Bu bakımdan EUROLAB tarafından gerçekleştirilen bütün ölçüm, test, analiz, muayene, kontrol ve belgelendirme çalışmalarında düzenlenen rapor ve belgeler, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.laboratuvar.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir