Cengiz Semercioğlu’nun 29 Ekim’le ilgili düşüncelerini sorduğu kızı, verdiği cevapla herkesi şaşırttı

medya mensubu Cengiz Semercioğlu, Eylem İpek Şafak ve Seray Sever ile sunuculuğunu yaptığı Gel Konuşalım adli programa kızı ve erkek çocuğunu çıkardı. Kızına 29 Ekim ile alakalı fikirlerini soran Semercioğlu, aldığı cevapla reaksiyon çekti.

“CADILAR BAYRAMINI CUMAYA ALMASALARDI İYİYDİ”

Cengiz Semercioğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında yaptığı yayına erkek çocuğu Pars ve kızı Pera’yı çıkardı. Babasının “Bugün Cumhuriyet Bayramı. Atatürk ve Cumhuriyetle alakalı ne dile getirmek istersin?” demesi üstüne konuşan minik kız “Onunla alakalı tek şey söylemeyeceğim ama arkadaşlarımdan Arya’ya tek şey söyleyeceğim. Arya lütfen Cadılar bayramını cuma bugünü yapma” Cevabını verdi.

“ÇOCUKLAR CUMHURİYET BAYRAMI YERİNE CADILAR BAYRAMINI DÜŞÜNÜYOR”

Seray Sever ise “Ben sana ne diyorum Amerikan emperyalizmi. Çocuklar Cumhuriyet Bayramı adina Cadılar Bayramı’nı düşünecek halde.” dedi.

TWITTER’DA TEPKİ YAĞDI

minik kızın bu sözleri üstüne Cengiz Semercioğlu’na tepkiler yağmaya başladı. Bir takım yasamsal medya kullanıcıları “Çocuklarımızın vaziyeti içler acısı” derken bazıları da “Savaşla kazanılmış Cumhuriyeti, yalan bayrama seçenek eden nesil”diyerek Semercioğlu’na reaksiyon gösterdi.

VİDEO: Cengiz Semercioğlu’nun 29 Ekim’le alakalı düşüncelerini sorduğu kızı, verdiği cevapla herkesi şaşırttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir