Keçiören Etlik ikinci el eşya ve Spot Mobilya alanlar

Özellikle yenilikleri seviyorsanız ve sürekli eşyalarınızı değiştiriyorsanız eskilerini değerlendirmek için çareler aramaya başlamalısınız. Sizler de evinizden gelip alınan ve sizlere değerinde ücret ödeyecek olan Keçiören ikinci el eşya alanlar arıyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Biz oldukça yoğun bir şekilde çalışıyor ve hemen hemen tüm eşyaları değerlendirmeniz için sizlere imkan tanıyoruz. Satmak istediğiniz eşyalar 5 yıllık bir koltuk takımı da olabilir daha eski bir koltuk takımı da olabilir. Yani herhangi bir net kıstasımız bulunmuyor. Sizler neleri elinizden çıkarmak istiyorsanız bizlere ulaşarak bunları nakde çevirmenin avantajını yaşıyor olacaksınız.

Genellikle kişiler yeni eşya aldığında bırakın eskileri paraya çevirmeyi, tam tersi bu eski eşyaları kim şimdi binadan dışarıya taşıyacak ya da aşağıya kim götürecek diye bile dert etmeye başlar. Bizler hem bunlara son vermiş oluyor hem de bir kazanç sağlamanıza katkı yapıyor olacağız. Bu sayede sizler de artık yeni eşyalarınızı daha keyifle alacak ve Etlik  ikinci el eşya alanlar olarak bizlere daha kolay ulaşıyor olacaksınız. Bizler sizin satmak istediğiniz hemen hemen tüm eşyalarınıza talibiz. Amacımız hem sizlere yardımcı olmak hem de sizlerden alacağımız çalışır ve iş görür ürünleri bir başka ihtiyacı olanlara daha uygun fiyatlara ulaştırmak olacaktır. Dolayısı ile oldukça kolay bir şekilde bizlere ulaşıyor olacak ve eşyalarınız için fiyat aldıktan sonra dilerseniz satışınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Keçiören ikinci el eşya alanlar olarak ödemelerinizi sizlere nakit olarak yapıyor ve hemen hızlı sonuçlar vererek eşyalarınızı alıp gidiyoruz. İsterseniz bir parça eşya, isterseniz bir kamyon dolusu eşya fark etmez. Bizler sizin tüm satmak istediğiniz eşyalarınıza talip olarak hizmet vermekteyiz. Özellikle çok yoğun çalışanlar elden çıkarmak istedikleri eşyaları için alıcı bulma zorluğu yaşıyorlardı. Bu sayede adres adres dolaşmanıza gerek kalmadan Dikmen ikinci el eşya alanlar tercih ettiğinizde firmamız sizlere hizmet vermek için hazırda bekliyor olacak. Her zaman alım yapabileceğimizi bilmenizi isteriz. Firma olarak nakit sıkıntısı çekmiyor ve sizlerin eşyalarını ederini hesaplayarak yapıyoruz. Karşılıklı olarak zaten anlaştıktan sonra sizler bu alışverişten memnun kalacaksınız. Dolayısı ile oldukça avantajlı ve isabetli bir karar vermiş olacaksınız.

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir