Fatih Terim’in yeni gözdesi Umut Meraş

Galatasaray kadroyu Şampiyonlar Ligi amaciyla şekillendiriyor. UEFA’ya vereceği 22 kişilik listeye 8 Türk futbolcu yazmak zorunda var olan sarı-kırmızılılar çalışmalar yapıyor. Bu doğrultuda öne çıkan isimler Bursaspor’dan umut Meraş ile Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Şener Özbayraklı oldu.

TERİM, UMUR MERAŞ’I İSTEDİ

Akşam’da bulunan habere göre; Ömer Bayram’ı gözden çıkaran Fatih Terim, Bursaspor’dan umut Meraş’ın tasima edilmesini istedi. Sezon başında Boluspor’dan 265 bin avro karşılığında bonservisi alınan 23 yaşında olan sol bek, Süper Lig’deki evvel sezonlarinda dikkatleri üstüne çekti ve Terim’in gözdesi oldu. Temaslar başlarken grup düşen Bursaspor da Umut’tan istikbal kazanç ile borçların tek bölümünü kapatmanın hesaplarını yapıyor.

ŞENER İLE 2 1 YILLIK İMZA

Galatasaray, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı ile her konuda anlaştı. 22 kişilik Şampiyonlar Ligi listesi amaciyla UEFA’ya 8 Türk oyuncu bildirmek zorunda var olan Galatasaray, 29 yaşında olan sağ beki kadrosuna kattı. Şener Özbayraklı, bayram sonrası 2 1 senelik sözleşme imzalayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir