Kenan Doğulu ile Boşanacağı İddia Edilen Beren Saat, Yaptığı Açıklamayla Kafaları Karıştırdı

Doğum gününde kazada kaybettiği Daha önceki sevgilisini unutmadığını gösteren tek paylaşım yapan ve Kenan Doğulu ile boşanacakları söylenen Beren Saat’ten şaşırtan tek atilim gelmiş, SaatDoğulu ile çekilen resimlerini silmişti.

KAFALARI KARIŞTIRDI

5 sene evvel ABD’de popçu Kenan Doğulu ile dünyaevine giren Beren Saat’ten boşanma iddiaları soruldu. Doğulu ile bütün resimlerini silen Beren Saat verdiği cevapla tekrar kafaları karıştırdı.

SORULARI GEÇİŞTİRDİ

Ünlü oyuncu Kuruçeşme’de görüntülendi. tek mekan çıkışı objektiflere takılan Saat, boşanma iddialarıyla alakalı suallen sualleri geçiştirdi.

“BANA vakit VERİN”

Sildiği fotoğrafların sorulması üstüne meşhur sanatçı “Bana belli tek süre vakit verin, düşüneyim” deyip baş karıştırdı.

“BOŞANMIYORUZ” DEMİŞTİ

Beren Saat’in evliliği bitirmek istediği ama Kenan Doğulu’nun evliliği kurtarmak amaciyla çabaladığı argüman edilmişti. Önceki vakit Maslak’ta konser veren Doğulu, boşanma iddialarını “Beren’le ilişkimizde tek mesele yok ayrılmıyoruz. Bu iddiaları kim, neye dayanarak çıkarıyor bilmiyorum, boşanmıyoruz” diyerek yalanladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir